Marka NOQ

The history of the brand


The NOQ brand was established in 2011 as a supplement to the Knittex brand. We wanted to give our company more modern image, that is why we decided to create a new trademark. The letters N O Q stand for Number One Quality. Creating the highest quality products is our priority. We are proud of it and we want it to be visible.


A co z marką KNITTEX?


Knittex to nadal nazwa naszej firmy, która od wielu lat działa na rynku i pod taką nazwą większość naszych klientów nas kojarzy. Za tą nazwą kryje się cała nasza historia i doświadczenie, którego nie chcemy się wypierać ani z niego rezygnować. Dlatego w marce NOQ zawarta jest nazwa Knittex jako odniesienie do całego bagażu doświadczeń, które w nim niesiemy.


Dla kogo tworzymy?

Oczywiście dla Was. Dla kobiet – wysokich i niskich, szczupłych i tych o trochę bardziej zaokrąglonych kształtach, dla kobiet biznesu i takich, które pracują w domu, dla odważnych i ekstrawaganckich jak również dla bardziej skromnych. Reasumując staramy się, żeby w naszej ofercie każda z Was znalazła coś dla siebie.

Tworzymy też dla dzieci, dla dziewczynek – dbamy o to, żeby nasze małe klientki od najmłodszych lat miały zapewnione ładne, wygodne i bezpieczne rajstopki.

I last but not least – tworzymy też dla Panów – oferta jest sukcesywnie rozszerzana.

NOQ – kim jest?

NOQ to Wasza przyjaciółka, kobieta, którą znacie z sąsiedztwa, uprzejma, serdeczna, taka która doradzi i chętnie umówi się na kawę. Ubiera się szykownie i modnie.